De Jongknapen

Bij de jongknapen (11 tot 12 jaar) wordt een nieuwe schakel in de KSA belangrijk. De vriendschap binnen de groep wordt erg belangrijk en er worden hechte banden gesmeed. De jongknapen krijgen meer vrijheid, hoewel de leiders steeds een oogje in het zeil houden. Competitie en spanning staan aan deze leeftijd centraal.


Blog en Nieuws

Belangrijke data:

Paaskamp: 15/04/2020 - 19/04/2020

Bondskamp: 3/08/2020 - 10/08/2020

Activiteiten

12/10: POLITIE?!!

Woop, woop

Deze week organiseren wij de activiteit niet, maar de politie. Hopelijk zijn jullie allemaal braaf geweest want ik vind persoonlijk politie zeer intimiderend...                                               Met een beetje geluk mogen we na deze activiteit ALLEMAAL naar huis gaan. Dus pas een beetje op met illegale praktijken! Tot dan!                                                                                   

 

Contacteer de Leiders!

Naam *
Naam

Jongknapenleiding

Banleider: Simon Fiers (simon.fiers@ksaterstraeten.be) Matthias Gevaert (matthias.gevaert@ksaterstraeten.be) Jinne Mahieu (jinne.mahieu@ksaterstraeten.be) Joachim Boddez (joachim.boddez@ksaterstraeten.be) Manon Zwartjes (manon.zwartjes@ksaterstraeten.be) Willem Vanhulle (willem.vanhulle@ksaterstraeten.be) Eva Dewyspelaere (eva.dewyspelaere@ksaterstraeten.be) Koen De Laender (koen.delaender@ksaterstraeten.be) Seppe Noël (seppe.noël@ksaterstraeten.be) Lukas Stubbe (lukas.stubbe@ksaterstraeten.be)